Naše služby

Kompletní služby

Naše společnost zajišťuje kompletní dodávky obráběných dílů od nákupu polotovarů, přes samotné obrábění až po tepelné a povrchové zpracování.
Zaměřujeme se kusovou a malosériovou výrobu všech běžně používaných materiálů dle dodané výkresové dokumentace za použití moderních technologií.

Moderní technologie

používáme ve všech jednotlivých oborech obrábění:

Nabízíme obrábění rotačních a frézovaných součástí na CNC soustruzích a obráběcích centrech. Soustružení a frézování provádíme také na klasických strojích.
V kooperaci zajišťujeme tepelné zpracování (žíhání, cementování, nitridace, kalení) a povrchové úpravy (galvanické zinkování, žárové zinkování, černění, niklování, chromování). Spolupracujeme výhradně s renomovanými a certifikovanými společnostmi garantujícími nejvyšší kvalitu.
Prohlédněte si některé námi realizované projekty.

Kvalita a kontrola

Důsledně se zaměřujeme na dodávky výrobků ve vysoké kvalitě dle přesných požadavků našich zákazníků. Požadovanou kvalitu výroby jsme schopni dokladovat měrovým protokolem včetně 3D měření.

Spolehlivost a dodržení termínů

patří k hlavním cílům naší společnosti. Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme spolehlivým a zodpovědným partnerem v oboru strojírenské výroby.

Našim cílem je optimalizovat výrobní náklady pro naše zákazníky.

Poptávka obrábění